شرکت تجهیز پالایش راگا در راستای کمک به پیشرفت پروژه های کلان کشور در زمینه صنایع نفت و گاز فعالیت خود را آغاز نموده است. واردات و صادرات متریال و تجهیزات مربوط به این صنایع تخصص اصلی این شرکت می باشد و مفتخر هستیم آمادگی خود را جهت تأمین نیازهای شرکت ها و کارخانجات فعال در این عرصه، اعلام نماییم.
این مجموعه با توان مالی بالا و بصورت استاک بخشی از متریال های مورد نیاز پروژهای شمارا در انبار اختصاصی خود در تهران و کشور امارات متحده عربی موجود و امکان بازرسی و ارسال در اسرع وقت را دارد.
خاطر نشان میگردد این مجموعه با بکارگیری نیروی متخصص و کار آزموده و با شناخت کامل از کلیه روش ها و استانداردهای بین المللی و تجاری درصنایع کشور، آمادگی خدمات در کلیه مراحل مهندسی , راه اندازی خطوط، واردات، خرید و تامین تجهیزات تخصصی در زمینه پایپینگ متریال را نیز دارا میباشد.
فعالیت این شرکتها با بیش از چند دهه سابقه در زمینه تأمین کالا در بخش های مختلف صنایع نفت ، گاز، پتروشیمی ازجمله: مکانیکال، اقلام لوله کشی(پایپینگ)، تجهیزات سرچاهی پالایشگاه ها و ابزار دقیق می باشد که با در اختیار داشتن نیروی متخصص در واحدهای فنی و بازرگانی داخل و خارجی، سعی در ارائه بهترین خدمات در بالاترین سطح کیفی را دارد .